İZZET ÖZER
Görevi : Yönetim Kurulu Başkanı
Ünvanı :Yeminli Mali Müşavir
Öz Geçmişi: 1959 Burdur Gölhisar doğumludur. 1976 yılında Burdur Ticaret Lisesini bitirdi. Aynı yıl üniversite sınavına girerek Eskişehir İktisadi İlimler Akademisi İşletme bölümüne kayıt yaptırdı. 1980 yılında Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. 1980 yılında muhasebe bürosunda çalışmaya başladı.1981-1982 yıllarında Bayraktar Tuğla Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinde muhasebe müdürlüğü yaptı. 1982 – 2000 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalıştı. 2001 yılından itibaren Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. 2006-2008 yılları arasında Moore Stephens Türkiye Yönet Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.'de şirket ortaklığı ve Denizli ofisi yöneticisi olarak görev yaptı. Halen Nexia Uluslararası Bağımsız Denetim Şirketi-Denizli Ege Ekip Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Bağımsız Denetim Yetkisine Sahiptir. Sorumlu Ortak ve Baş Denetçidir.
BİLAL DEMİR
Görevi: Yönetim Kurulu Üyesi
Ünvanı: Yeminli Mali Müşavir
Öz Geçmişi: YMM Bilal DEMİR Maliye Bakanlığı bünyesinde çeşitli il ve ilçelerde Vergi Dairesi Müdürü olarak çalışmakta iken Yeminli Mali Müşavirlik Yeterlilik Sınavlarını verip, 15.07.2000 tarihinde emekliye ayrılarak Yeminli Mali Müşavirliğe başlamış ve halen mesleki faaliyetine devam etmektedir.Halen Nexia Uluslararası Bağımsız Denetim Şirketi-Denizli Ege Ekip Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Bağımsız Denetim Yetkisine Sahiptir. Sorumlu Ortak ve Baş Denetçidir.
M.SABRI AKAY
Görevi: Şirket Ortağı
Ünvanı: Yeminli Mali Müşavir
Öz Geçmişi: 1945 Uşak doğumlu 1971 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi "İşletme-Muhasebe" bölümünden mezun oldu.
1989 yılında SMMM ruhsatını aldıktan sonra 1990-1993 yılları arasında Uşak SMMM oda başkanlığı yaptı.1993 yılında ise YMM ruhsatını aldı ve YMM olarak faaliyetine devam etmektedir.
Halen Nexia Uluslararası Bağımsız Denetim Şirketi-Denizli Ege Ekip Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş'nin şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir.Bağımsız Denetim Yetkisine Sahiptir. Sorumlu Ortak ve Baş Denetçidir.
Yahya DEMİRCİ

Adı Soyadı: Yahya DEMİRCİ

Görevi: Sorumlu Ortak Baş Denetçi

Ünvanı: Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi

Özgeçmişi: 1962 Denizli Çal doğumludur.

1984 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. 1985 yılında; Maliye Bakanlığınca açılan Stajyer Gelirler Kontrolörlüğü sınavını kazanarak göreve başladı. 1989 yılında yeterlilik sınavı ile gelirler kontrolörü, 1995 yılında Gelirler Başkontrolörü ve Yeminli Mali Müşavir oldu. 1996 yılında istifa ederek; Makro Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’ni kurdu, halen YMM olarak faaliyetine devam etmektedir.

2016 yılında Nexia Uluslararası Bağımsız Denetim Şirketi – Ege Ekip Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’ne ortak oldu. Şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir. Bağımsız Denetim yetkisine sahiptir. Sorumlu Ortak ve Baş Denetçidir.