Ege Ekip Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş  ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Ege Ekip Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş  personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Ege Ekip Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş  kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Ege Ekip Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş  sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Ege Ekip Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş  Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.